AACS773-3KCB100B-PFF-T
MFR.Part #
AACS773-3KCB100B-PFF-T
JLCPCB Part #
C45163492
Description
-40℃~+125℃ 0.1mΩ 1.5us 13.2mV/A 250kHz 3V~3.6V 5kVrms Support ±100A PFF Current Sensors ROHS