AACS773-3KCB050B-PFF-T
MFR.Part #
AACS773-3KCB050B-PFF-T
JLCPCB Part #
C44906694
Description
-40℃~+125℃ 0.1mΩ 1.5us 250kHz 26.4mV/A 3V~3.6V 5kVrms Support ±50A PFF Current Sensors ROHS