AACS773-3KCB100U-PFF-T
MFR.Part #
AACS773-3KCB100U-PFF-T
JLCPCB Part #
C44906695
Description
-40℃~+125℃ 0.1mΩ 0A~100A 1.5us 250kHz 26.4mV/A 3V~3.6V 5kVrms Not supported PFF Current Sensors ROHS