S3483R-470M
MFR.Part #
S3483R-470M
JLCPCB Part #
C5905020
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
350mΩ 47uH 600mA ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS