S3483R-180M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
S3483R-180M
JLCPCB Part #
C6670766
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
130mΩ 18uH 990mA ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS