3483R-102M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
3483R-102M
JLCPCB Part #
C6084443
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
150mA 1mH 5.6Ω ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS