PTHF100R-121H
MFR.Part #
PTHF100R-121H
JLCPCB Part #
C17610592
Package
Plugin,D=20.8mm
Description
100uH 3.24A 3.4A 65mΩ ±10% Plugin,D=20.8mm Power Inductors ROHS