S4924R-151K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
S4924R-151K
JLCPCB Part #
C17344496
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
150nH 3.195A 3.195A 37mΩ ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS