PTKM25R-121H
MFR.Part #
PTKM25R-121H
JLCPCB Part #
C17357363
Package
Plugin,D=20.8mm
Description
17mΩ 25uH 3.3A 6.34A ±10% 插件,D=20.8mm Power Inductors ROHS