PTHF100R-121
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF100R-121
JLCPCB Part #
C17436658
Package
Plugin
Description
100uH 3.24A 3.4A 65mΩ ±10% Plugin Power Inductors ROHS