P3519R-153J
MFR.Part #
P3519R-153J
JLCPCB Part #
C6625122
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.12A 15uH 323mΩ 955mA ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS