P1812R-183J
MFR.Part #
P1812R-183J
JLCPCB Part #
C17427752
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
18uH 400mA 614mA 875mΩ ±5% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS