P1812R-184J
MFR.Part #
P1812R-184J
JLCPCB Part #
C17478646
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
120mA 158mA 180uH 8.4Ω ±5% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS