P1812R-473H
MFR.Part #
P1812R-473H
JLCPCB Part #
C17656666
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
2.064Ω 260mA 366mA 47uH ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS