PT300R-1200
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT300R-1200
JLCPCB Part #
C17358705
Package
Plugin
Description
150mΩ 3.3A 300uH ±15% 插件 Power Inductors ROHS