SP1812R-183J
MFR.Part #
SP1812R-183J
JLCPCB Part #
C17224954
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
18uH 486mA 613mA 680mΩ ±5% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS