HF1008R-751G
MFR.Part #
HF1008R-751G
JLCPCB Part #
C17662186
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.95Ω 275mA 750nH ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS