P160R-223GS
MFR.Part #
P160R-223GS
JLCPCB Part #
C17298129
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.1Ω 22uH 326mA 334mA ±2% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS