HF1008R-151G
MFR.Part #
HF1008R-151G
JLCPCB Part #
C17662478
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
150nH 395mA 950mΩ ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS