HF1008R-330M
MFR.Part #
HF1008R-330M
JLCPCB Part #
C17247095
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
150mΩ 33nH 900mA ±20% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS