HF1008R-471G
MFR.Part #
HF1008R-471G
JLCPCB Part #
C17533828
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.55Ω 310mA 470nH ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS