P3519R-182K
MFR.Part #
P3519R-182K
JLCPCB Part #
C17306010
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.8uH 2.6A 3.22A 40mΩ ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS