HF1008R-472K
MFR.Part #
HF1008R-472K
JLCPCB Part #
C17569348
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
273mA 2Ω 4.7uH ±10% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS