6R3AREP471M06X8E11P26
MFR.Part #
6R3AREP471M06X8E11P26
JLCPCB Part #
C242467
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 11mΩ@100kHz 2.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 4A@100kHz 6.3V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS