160ARUP471M06A1E10
MFR.Part #
160ARUP471M06A1E10
JLCPCB Part #
C2938705
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 2000hrs@105℃ 470uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS