160AREA101M0606BT
MFR.Part #
160AREA101M0606BT
JLCPCB Part #
C2919851
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 2.49A@100kHz 2.5mm 6.3mm 6mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS