100AREP471M08X8E15P35
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
100AREP471M08X8E15P35
JLCPCB Part #
C2681184
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 3000hrs@105℃ 470uF 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS