6R3AREP152M10A2E12P35
MFR.Part #
6R3AREP152M10A2E12P35
JLCPCB Part #
C217570
Package
Plugin,D10xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 11.5mm 12mΩ@100kHz 1500uF 3000hrs@105℃ 5.07A@100kHz 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS