350ARHA101M06X8P00
MFR.Part #
350ARHA101M06X8P00
JLCPCB Part #
C217555
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.35A@100kHz 2.5mm 35V 35mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS