6R3AREP331M06X5E20
MFR.Part #
6R3AREP331M06X5E20
JLCPCB Part #
C176297
Package
Plugin,D6.3xL5mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2.98A@100kHz 3000hrs@105℃ 330uF 5mm 6.3V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS