7R5AREP471M06X6T
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
7R5AREP471M06X6T
JLCPCB Part #
C2681177
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 470uF 6.3mm 6mm 7.5V ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS