160AREP471M06A1E19F
Extended
Manufacturer
APAQ Tech
MFR.Part #
160AREP471M06A1E19F
JLCPCB Part #
C217544
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 16mΩ@100kHz 2.5mm 3000hrs@105℃ 470uF 4A@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS