160ARCP471M06A1PZ
MFR.Part #
160ARCP471M06A1PZ
JLCPCB Part #
C479636
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 16V 2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 4A@100kHz 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS