ERR1CM471E12OT
MFR.Part #
ERR1CM471E12OT
JLCPCB Part #
C724634
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 16V 470uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS