EGE2GM220L25OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
EGE2GM220L25OT
JLCPCB Part #
C106336
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
16mm 22uF 25mm 3000hrs@130℃ 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS