ERF0JM102F16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERF0JM102F16OT
JLCPCB Part #
C106511
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
1000uF 16mm 1A@100kHz 3.5mm 4000hrs@105℃ 52mΩ@100kHz 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS