ERK2GM120F120T
MFR.Part #
ERK2GM120F120T
JLCPCB Part #
C7587773
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 12uF 400V 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS