ERR1VM220D11OT
MFR.Part #
ERR1VM220D11OT
JLCPCB Part #
C2762095
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS