15SH-A-06-TS
MFR.Part #
15SH-A-06-TS
JLCPCB Part #
C17598788
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x6P 50V 6 6P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS