125SH-A-06-TS
Extended
Manufacturer
ADAM TECH
MFR.Part #
125SH-A-06-TS
JLCPCB Part #
C17184397
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 6 6P Phosphor Bronze Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS