15SH-A-08-TS
Extended
Manufacturer
ADAM TECH
MFR.Part #
15SH-A-08-TS
JLCPCB Part #
C17561191
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x8P 50V 8 8P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS