15SH-A-04-TS
MFR.Part #
15SH-A-04-TS
JLCPCB Part #
C17327574
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x4P 4 4P 50V Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS