P4SMAJ12A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ12A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6250038
Description
12V 13.3V 19.9V 1uA 20.1A@10/1000us 400W@10/1000us TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS