PZ1AH75B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH75B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7030373
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100Ω 1W 1uA@56V 2kΩ 71.25V~78.75V 75V SOD-123HE Zener Diodes ROHS