PZ1AH19B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH19B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5848441
Description
15Ω 19V 1W 1uA@14V SOD-123HE Zener Diodes ROHS