EKYA160ETD221MF11D
MFR.Part #
EKYA160ETD221MF11D
JLCPCB Part #
C2972622
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 11mm 16V 220uF 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS