EGXF101ELL361MU30S
MFR.Part #
EGXF101ELL361MU30S
JLCPCB Part #
C1601163
Package
Plugin,D14.5xL30mm
Description
-40℃~+125℃ 1.31A@120Hz 100V 14.5mm 3000hrs@125℃ 30mm 360uF 50mΩ@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS