PZ1AH15B-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
PZ1AH15B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7266639
Package
SOD-123HE
Description
12Ω 15V 1W 1uA@11V SOD-123HE Zener Diodes ROHS