PZ1AH12B-AU_R1_000A1
MFR.Part #
PZ1AH12B-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6365870
Description
12V 1W 3uA@9.1V 7Ω SOD-123HE Zener Diodes ROHS