BZX584C6V8-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX584C6V8-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7223976
Package
SOD-523
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 15Ω 200mW 2uA@4V 6.46V~7.14V 6.8V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS